Monthly Archives: november 2019

Múzeumi óra Ebesen

„Az Ebesi Kulturális Közhasznú Nonprofit Kft. kulturális intézményei a köznevelés eredményeségéért”- EFOP 3.3.32.-16-2016-00044 pályázat keretében az alsó tagozatos diákjaink Ebesen jártak a Széchényi Ferenc Tájmúzeumban. A Honfoglalásról egy nagyon tartalmas, rövid előadást hallgattunk meg. Kipróbálták a régészek munkáját egy mini régészeti ásatás keretében. A kézműves foglalkozáson honfoglalás korában használt tarsolyt készítették a gyerekek.

Múzeumi órán az alsó tagozatosok

„Az Ebesi Kulturális Közhasznú Nonprofit Kft. kulturális intézményei a köznevelés eredményeségéért”- EFOP 3.3.32.-16-2016-00044 pályázat keretében az alsó tagozatos diákjaink, Kitaszítottak címmel kiállítást tekintettek meg Hajdúnánáson. A történelmi kiállítás mellet a helyi vonatkozású tárlatot is megnézték. A témája, kalapfonás szalmából. A gyerekek gyakorlatban is kipróbálták a szalmafonás technikáját.

Anabolen bijwerkingen testosterone e steroid stanozolol 10mg home
23andMe’s Pharma Deals Have Been the Plan All Along unipharma supplements merck, one of big pharma