Tisztelt Szülők és Gondviselők!

Minden tanév végén nyilatkozni szükséges arról, hogy a következő tanévben Etika vagy Hittan tantárgyat választanak a gyerekek. Hittan választása esetén arról is nyilatkozni kell, hogy mely egyház képviselője által vezetett hittan foglalkozáson vesz részt a tanuló.

A járványügyi korlátozások miatt a nyilatkozatokat most elektronikusan kérjük megtenni. Csak azoktól várunk nyilatkozatot, aki változtatni szeretne!

Emlékeztetőül: iskolánkban három felekezet hittan foglalkozása választható:

• református,
  • római katolikus

Azoktól, akik a tavalyihoz képest módosítani szeretnének a petofi.hortobagy@gmail.com
címre várunk egy nyilatkozatot arról, hogyetika vagy hittan (felekezet megnevezése) tantárgyat szeretnének választani a gyerekek számára a 2020-2021-es tanévben.

A kitöltendő nyilatkozat a https://petofi-hortobagy.edu.hu/wp-content/uploads/2020/05/Hittan_Nyilatkozat_2020_2021.pdf címen érhető el.

A nyilatkozattétel határideje: 2020. május 21. 12.00 óra