Rajzpályázat

A Balmazújvárosi VESZ Városi Egészségügyi Szolgálat Egészségfejlesztési Iroda megbízásából a Webbeteg Kft. rajzpályázatot hirdetett a kistérség általános iskoláinak alsó tagozatos tanulói részére azzal a céllal, hogy felhívja a figyelmet az egészséges táplálkozás fontosságára.

A beérkezett pályázatok közül a 3fős zsűri a 3 legötletesebb pályamunkát díjazta. Több alsós diák is készített rajzot a pályázatra.

Iskolánkból Balogh Adrián 4. osztályos tanuló 2. helyezést ért el nagyon ötletes, kreatív rajzával. A díja: 30.000 ft értékű DECATHLON vásárlási utalvány.

A díj átadására ünnepélyes keretek között került sor.

Gratulálunk Adriánnak és további szép sikereket kívánunk!

Atacan y rompen cristales en la farmacia de Bauz? tadalafil comprar madrid sufre problemas de suministro y retrasa unos d?as el reparto de test de ant?genos gratuitos en farmacias