Adományok érkeztek iskolánkba az ünnepek előtt

Édességet hozott az ismeretlen Mikulás

Iskolánk valamennyi tanulója számára hatalmas mennyiségű édesség érkezett Debrecenből az egyik csokoládékat forgalmazó Kft tulajdonosától, aki kérte, hogy név nélkül adhassa át ajándékát.
Köszönjük a rengetek édességet, mellyel sikerült minden osztály számára megédesíteni az ünnep előtti napokat!

Mikuláscsomagok, adományok a Szent József Általános Iskola, Gimnázium, Technikum és Kollégium 10. a osztályától

Nagy meglepetésünkre osztályfőnökük és néhány szülő kíséretében a 10. a osztály tanulói mikuláscsomagokat készítettek iskolánk 35 tanulója számára, ill. egyéb adományokat is hoztak, melyeket nagy szeretettel adtak át az iskola valamennyi diákja részére. A gyerekek boldogan válogattak a társasok, illatszerek, édességek, ruházatok közül.
Köszönjük a jó szívű adományokat!

Számítógépek

Orbán András az OMP Autóház tulajdonosa, aki egykoron a Hortobágyi Általános Iskola és Kollégium tanulója volt, az intézmény diákjai számára 6 db számítógépet adományozott, melyet a héten vehettek át a gyerekek.
Köszönjük a nagylelkű felajánlást!