Daily Archives: 10 február, 2022

Vegyipari Kémiaverseny

A 2021/2022-es tanévben első alkalommal rendezte meg a DSZC Vegyipari Technikum a 7-8. osztályos diákoknak egy új, érdekességekben, izgalmas témákban gazdag kémiaversenyt. A 3 levelezős fordulóból és döntőből álló megmérettetésre 90 csapat nevezett. Iskolánk 8. osztályos diákjai is részt vettek, ahol a 3 fordulóban szerzett pontos alapján bejutottak a döntőbe. Sajnálatos módon, a jelenlegi korlátozások miatt nem tudták a döntőt lebonyolítani, így a döntős csapatok végső sorrendját a levelezős fordulókban kapott pontok alapján határozták meg. Így iskolánk csapata a NEMESGÁZOK, 2.helyezettek lettek.

A csapat tagjai:

• Loncsák Láná Júlia
  • Varga Eszter Réka
  • Kazup-Nagy Máté

Felkészítő tanáruk: Kerekes Péter

A verseny szervezői maguk jöttek el és adták át az iskolában a diákok és felkészítő tanáruk ajándékát.

Ezúton is gratulálunk az elért eredményhez.